CROBEX10  1.095,64

CROBEX  1.921,08

 

RIVP-R-A  23,91 (4,59%)

ZVZD-R-A  2.800,00 (0,00%)

 

EUR  7,63

USD  6,05

CHF  6,33

 

Obrazac DOH

Erste banka objavila elektronički obrazac za prijavu poreza


Erste&Steiermärkische Bank po sedmi je put zaredom na svojoj internetskoj stranici erstebank.hr građanima ponudila mogućnost elektroničkog izračuna godišnjeg poreza na dohodak.


Osim preko internetske stranice, do tzv. DOH obrasca moguće je doći i preko facebook stranice banke www.facebook.com/Erstebanka.

Obrazac za izračun i prijavu poreza na dohodak za 2010. godinu za fizičke osobe postavljen je u obliku Excel datoteke u koju podnositelj unosi osnovne podatke, dok računalni program automatski izračunava sve ostale parametre pa i očekivani povrat ili porezni dug.





 

Dionica Vrijednost Promjena Promet
RIVP-R-A23,91+4,59%1.214.556,67
ZVZD-R-A2.800,000,00%954.798,00
ADRS-P-A350,00+2,80%646.391,60
SNHO-R-A257,00+2,39%596.360,82
HT-R-A164,18+0,26%433.388,36
LPLH-R-A266,00+3,99%392.262,04
PODR-R-A335,02- 0,31%352.026,99
HMST-R-A319,90+10,45%292.996,00
ATGR-R-A1.030,00- 0,32%182.899,35
AUHR-R-A545,00+2,46%138.586,95
INGR-R-A2,53+4,12%136.041,58
DLKV-R-A17,50+2,76%131.113,00
ARNT-R-A359,00+1,29%121.891,32
Indeks Vrijednost Promjena
CROBIS0,000,00 %
CROBEX1.921,08-0,14 %
CROBEX101.921,08-0,14 %
Fond Vrijednost Valuta Promjena
FIMA Equity75,1915kn+6,12%
ICF Balanced118,1753kn+0,86%
NETA Emerging Bond70,8621kn+0,55%
NETA Global102,5851kn+0,49%
KD Prvi izbor13,0004kn+0,48%
OTP MERIDIAN 2092,0464+0,45%
ZB euroaktiv129,1691+0,43%
Platinum Blue Chip94,6702+0,42%
KD Nova Europa6,1549kn+0,41%
PBZ Equity fond10,5300+0,39%
ZB BRIC+95,6363+0,36%
HI-growth9,7769+0,30%
Izvor: www.hrportfolio.hr
Valuta Apena Kupovni Srednji Prodajni
AUD0015,2582005,2740225,289844
CAD0015,3873655,4035765,419787
CZK0010,2768650,2776980,278531
DKK0011,0223401,0254161,028492
HUF1002,4532392,4606212,468003
JPY1005,4982965,5148415,531386
NOK0010,9369040,9397230,942542
SEK0010,8385330,8410560,843579
CHF0016,3081846,3271656,346146
GBP0019,7767139,8061319,835549
USD0016,0331326,0512866,069440
EUR0017,6101937,6330927,655991
PLN0011,8217091,8271911,832673

"Kod nas je znanje upravljanja nevjerojatno podcijenjena kategorija. Imamo krizu upravljanja u svim sektorima - od nevladinih udruga do javnih kompanija "

Emil Tedeschi, predsjednik Uprave Atlantic Grupe
(Komentiraj)

 
 
MobileTran
 
Izvorni jezik:

Ciljni jezik:





 

Posao Hrvatska