CROBEX  1.844,03

CROBEX10  1.048,89

 

ADPL-R-A  132,00 (- 0,30%)

HT-R-A  154,00 (- 0,73%)

 

EUR  7,61

USD  5,63

CHF  6,27

 

Isprobajte e-kalkulator Erste banke koji automatski izračunava povrat poreza



Na svojoj internetskoj stranici Erste banka je građanima ponudila mogućnost elektroničkog izračuna godišnjeg poreza na dohodak.


Osim preko internetske stranice, do tzv. DOH obrasca moguće je doći i preko facebook stranice banke.

Obrazac za izračun i prijavu poreza na dohodak za 2011. godinu za fizičke osobe postavljen je u obliku Excel datoteke u koju podnositelj unosi osnovne podatke, dok računalni program automatski izračunava sve ostale parametre pa i očekivani povrat ili porezni dug.




 

Dionica Vrijednost Promjena Promet
ADPL-R-A132,00- 0,30%1.708.658,74
HT-R-A154,00- 0,73%1.382.338,02
KORF-R-A224,95+1,24%797.604,17
PTKM-R-A41,30- 9,81%386.900,34
VLHO-R-A202,00+0,25%366.259,07
DDJH-R-A47,70- 1,65%342.512,70
SNHO-R-A248,00- 2,36%336.995,32
KOTR-P-A1.300,10+0,01%292.522,50
HIMR-R-A433,97+2,11%291.451,60
ARNT-R-A377,89+3,53%189.867,04
ERNT-R-A1.502,89- 0,44%180.117,30
KRAS-R-A346,36- 1,04%174.874,88
HUPZ-R-A1.636,10+0,99%137.854,78
Indeks Vrijednost Promjena
CROBEX1.844,03+0,38 %
CROBEX101.844,03+0,38 %
CROBIS0,000,00 %
Fond Vrijednost Valuta Promjena
KD Victoria18,7265kn+0,71%
FIMA Equity65,7761kn+0,35%
Allianz Portfolio134,2735kn+0,14%
ZB bond174,6706+0,11%
Erste Adriatic Bond107,7800+0,11%
Raiffeisen Bonds163,1000+0,09%
Raiffeisen Absolute117,5400+0,09%
Ilirika Azijski42,4973+0,09%
PBZ Bond fond117,1035+0,08%
Capital One192,9866kn+0,07%
HPB Obveznički145,5034+0,06%
NETA Emerging Bond68,0886kn+0,05%
Izvor: www.hrportfolio.hr
Valuta Apena Kupovni Srednji Prodajni
AUD0015,2655745,2814185,297262
CAD0015,2217335,2374455,253157
CZK0010,2762760,2771070,277938
DKK0011,0177081,0207701,023832
HUF1002,4514612,4588382,466215
JPY1005,5384215,5550865,571751
NOK0010,9034860,9062050,908924
SEK0010,8200670,8225350,825003
CHF0016,2479376,2667376,285537
GBP0019,5902249,6190819,647938
USD0015,6113165,6282015,645086
EUR0017,5887447,6115797,634414
PLN0011,8286131,8341151,839617

"Hrvatska želi ispregovarati zajam za otkup Ininih dionica od MOL-a i tako riješiti nesporazum s mađarskom naftnom kompanijom "

Ivan Vrdoljak, ministar gospodarstva
(Komentiraj)

 
 
MobileTran
 
Izvorni jezik:

Ciljni jezik: