CROBEX10  1.093,14

CROBEX  1.912,97

 

KORF-R-A  257,52 (3,84%)

LRH-R-A  3.760,00 (0,80%)

 

EUR  7,62

USD  5,92

CHF  6,32

 

Isprobajte e-kalkulator Erste banke koji automatski izračunava povrat poreza



Na svojoj internetskoj stranici Erste banka je građanima ponudila mogućnost elektroničkog izračuna godišnjeg poreza na dohodak.


Osim preko internetske stranice, do tzv. DOH obrasca moguće je doći i preko facebook stranice banke.

Obrazac za izračun i prijavu poreza na dohodak za 2011. godinu za fizičke osobe postavljen je u obliku Excel datoteke u koju podnositelj unosi osnovne podatke, dok računalni program automatski izračunava sve ostale parametre pa i očekivani povrat ili porezni dug.




 

Dionica Vrijednost Promjena Promet
KORF-R-A257,52+3,84%2.670.871,89
LRH-R-A3.760,00+0,80%2.140.864,73
SNHO-R-A263,36+4,09%2.118.348,08
HT-R-A163,00+1,80%1.646.429,33
ADRS-P-A355,000,00%1.617.232,21
ZABA-R-A38,17+2,83%1.596.492,82
PODR-R-A336,10+1,84%1.287.613,80
HIMR-R-A540,00+14,89%1.049.366,53
HMST-R-A280,00+3,70%839.096,45
THNK-R-A400,000,00%746.399,90
CKML-R-A4.000,00+6,67%554.597,90
ERNT-R-A1.390,01- 1,07%351.546,53
ARNT-R-A354,50+1,26%321.051,69
Indeks Vrijednost Promjena
CROBIS0,000,00 %
CROBEX1.912,97+0,16 %
CROBEX101.912,97+0,16 %
Fond Vrijednost Valuta Promjena
Raiffeisen New135,1700+149,30%
OTP indeksni41,8865kn+1,09%
Erste Adriatic81,9700+1,04%
PBZ Equity fond10,3193+0,80%
NETA Emerging Bond70,3554kn+0,74%
Ilirika JIE132,0057+0,72%
Allianz Equity136,8962+0,70%
HI-growth9,7955+0,65%
CROBEX10 (VB105,3638kn+0,63%
OTP MERIDIAN 2092,4158+0,61%
HPB Dionički92,0506kn+0,56%
Raiffeisen World135,1700+0,50%
Izvor: www.hrportfolio.hr
Valuta Apena Kupovni Srednji Prodajni
AUD0015,2860065,3019125,317818
CAD0015,3864285,4026365,418844
CZK0010,2756530,2764820,277311
DKK0011,0205951,0236661,026737
HUF1002,4445482,4519042,459260
JPY1005,4190805,4353865,451692
NOK0010,9304410,9332410,936041
SEK0010,8295000,8319960,834492
CHF0016,2965156,3154616,334407
GBP0019,6773239,7064429,735561
USD0015,9000195,9177725,935525
EUR0017,5986347,6214987,644362
PLN0011,8158571,8213211,826785

"Kod nas je znanje upravljanja nevjerojatno podcijenjena kategorija. Imamo krizu upravljanja u svim sektorima - od nevladinih udruga do javnih kompanija "

Emil Tedeschi, predsjednik Uprave Atlantic Grupe
(Komentiraj)

 
 
MobileTran
 
Izvorni jezik:

Ciljni jezik:





 

Posao Hrvatska