CROBEX  1.833,08

CROBEX10  1.049,09

 

RIVP-R-A  19,80 (- 4,21%)

LKPC-R-A  628,99 (8,45%)

 

EUR  7,66

USD  6,00

CHF  6,35

 

Isprobajte e-kalkulator Erste banke koji automatski izračunava povrat poreza



Na svojoj internetskoj stranici Erste banka je građanima ponudila mogućnost elektroničkog izračuna godišnjeg poreza na dohodak.


Osim preko internetske stranice, do tzv. DOH obrasca moguće je doći i preko facebook stranice banke.

Obrazac za izračun i prijavu poreza na dohodak za 2011. godinu za fizičke osobe postavljen je u obliku Excel datoteke u koju podnositelj unosi osnovne podatke, dok računalni program automatski izračunava sve ostale parametre pa i očekivani povrat ili porezni dug.




 

Dionica Vrijednost Promjena Promet
RIVP-R-A19,80- 4,21%3.253.578,92
LKPC-R-A628,99+8,45%1.305.365,69
JMNC-R-A88.500,00+3,39%885.000,00
ADRS-R-A371,00+0,27%646.249,69
HT-R-A157,30+0,15%534.579,16
ATPL-R-A351,00+2,13%494.680,71
ADPL-R-A121,00+0,29%306.490,16
ADRS-P-A326,06- 2,65%178.531,94
ARNT-R-A327,00- 3,82%174.958,52
PBZ-R-A538,50- 1,91%153.571,91
LEDO-R-A8.410,00+1,33%142.627,02
SNHO-R-A240,24- 0,73%138.010,05
KOEI-R-A733,00+0,41%132.615,80
Indeks Vrijednost Promjena
CROBEX1.833,08-0,11 %
CROBEX101.049,09-0,18 %
CROBIS105,210,00 %
Fond Vrijednost Valuta Promjena
KD Victoria19,7011kn+1,92%
ZB trend174,8838$+1,51%
Capital Two86,2838kn+1,02%
Platinum Global14,2379$+0,79%
Ilirika Azijski42,3880+0,75%
Allianz Equity135,6264+0,71%
ICF Balanced115,3373kn+0,46%
PBZ Equity fond10,1986+0,42%
Allianz Portfolio143,3695kn+0,42%
Raiffeisen World124,2400+0,40%
NETA New Europe76,7633kn+0,40%
HI-growth9,4325+0,39%
Izvor: www.hrportfolio.hr
Valuta Apena Kupovni Srednji Prodajni
AUD0015,2734845,2893525,305220
CAD0015,3193955,3354015,351407
CZK0010,2769250,2777580,278591
DKK0011,0256621,0287481,031834
HUF1002,4898412,4973332,504825
JPY1005,6031015,6199615,636821
NOK0010,9107330,9134730,916213
SEK0010,8302090,8327070,835205
CHF0016,3282686,3473106,366352
GBP0019,6653859,6944689,723551
USD0015,9846326,0026406,020648
EUR0017,6375877,6605697,683551
PLN0011,8095981,8150431,820488

"Kod nas je znanje upravljanja nevjerojatno podcijenjena kategorija. Imamo krizu upravljanja u svim sektorima - od nevladinih udruga do javnih kompanija "

Emil Tedeschi, predsjednik Uprave Atlantic Grupe
(Komentiraj)

 
 
MobileTran
 
Izvorni jezik:

Ciljni jezik:





 

Posao Hrvatska