CROBEX10  1.065,18

CROBEX  1.875,49

 

KORF-R-A  245,99 (4,29%)

PODR-R-A  326,06 (0,38%)

 

EUR  7,61

USD  5,88

CHF  6,30

 

strah od ognja paklenoga - besplatnog obrazovanja

Pročitajte pismo o molitvi za 'spas griješnih duša studenata'



Facebookom je počelo kružiti krajnje neobično pismo koje se referira na nedavne prosvjede studenata koji traže besplatno obrazovanje za sve studente koji redovito izvršavaju svoje obveze. Pismo koje je postalo predmet ismijavanja na spomenutoj društvenoj mreži poziva na molitveno bdijenje "za spas griješnih duša studenata".


U pismu stoji kako su griješne studentske duše okrenule leđa Bogu Svevišnjemu "I sudjeluju u bezbožnoj blokadi fakulteta i sveučilišnih zgrada". "Skrušeni pred Tobom Bože, molimo te da ih izbaviš od paklenoga ognja (kojeg paklenog ognja? Besplatnog studiranja?, op.a.) i prosvijetliš njihova srca, da spoznaju svoj grijeh koji na zemlji vapi za osvetom.

"Podari im vjeru i snagu, neka se njihova zemaljska zloba natopi tvojom nebeskom ljubavlju. Gospodine smiluj se, Kriste smiluj se", stoji u pismu.

U pismu se od milostivog Boga traži i da oprosti i otpusti njihovim (studentskim, op.a.) siromašnim dušama što se nisu podvrgavale Njegovoj svetoj volji (jer bi onda - što? Imale novac za plaćanje školovanja?, op.a.) te što se "nisu borile u velikim napastima, nego su slijedile primamljivost zla te su pale u pokvarenost, predajući se griješnome buntu i negodovanju".







 

buducnostinema  |  16.10.2011 u 13:25

kakvih crkvenih manjaka ima, ali i za njih ima lijeka "VRAPCE" nepovratno....!!!!

Nostradurus  |  16.10.2011 u 10:32

Neće biti dovoljno. Mora se znati i uzrok: novac kao dug. A rješenje je u razdvajanju stvaranja i posuđivanja novca.sites.google.com/site/financijskisustav/razdvajanje-stvaranja-i-posudivanja-novca

Dionica Vrijednost Promjena Promet
KORF-R-A245,99+4,29%2.703.132,13
PODR-R-A326,06+0,38%1.479.479,10
KODT-R-A1.200,00+0,58%964.880,00
LKPC-R-A540,01+0,49%606.537,24
ADRS-P-A330,00+2,95%590.689,50
ACI-R-A6.500,00+4,70%437.713,45
HIMR-R-A435,00+3,60%345.449,53
HT-R-A157,01+0,13%320.796,42
ATGR-R-A971,01- 1,35%247.807,38
VLHO-R-A229,54+5,89%232.148,76
HMST-R-A246,00- 0,99%167.393,24
SNHO-R-A250,00+1,01%148.158,29
CKML-R-A3.700,00+5,71%138.679,00
Indeks Vrijednost Promjena
CROBEX1.875,48+0,38 %
CROBEX101.875,48+0,38 %
Fond Vrijednost Valuta Promjena
KD Energija10,3990kn+0,89%
Erste Adriatic80,4400+0,84%
Allianz Equity134,3828+0,83%
FIMA Equity68,9214kn+0,79%
Capital Two86,2291kn+0,75%
KD Nova Europa6,2552kn+0,66%
Platinum Global14,9598$+0,64%
PBZ Equity fond10,0721+0,64%
Raiffeisen New53,7400+0,62%
PBZ I-Stock7,5771+0,56%
Allianz Portfolio141,8980kn+0,56%
OTP indeksni40,9385kn+0,50%
Izvor: www.hrportfolio.hr
Valuta Apena Kupovni Srednji Prodajni
AUD0015,2793655,2952515,311137
CAD0015,2977935,3137345,329675
CZK0010,2754360,2762650,277094
DKK0011,0195041,0225721,025640
HUF1002,4161382,4234082,430678
JPY1005,4711905,4876535,504116
NOK0010,9154070,9181610,920915
SEK0010,8213650,8238370,826309
CHF0016,2782006,2970916,315982
GBP0019,4922939,5208569,549419
USD0015,8593955,8770265,894657
EUR0017,5890887,6119247,634760
PLN0011,8083471,8137881,819229

"Kod nas je znanje upravljanja nevjerojatno podcijenjena kategorija. Imamo krizu upravljanja u svim sektorima - od nevladinih udruga do javnih kompanija "

Emil Tedeschi, predsjednik Uprave Atlantic Grupe
(Komentiraj)

 
 
MobileTran
 
Izvorni jezik:

Ciljni jezik:





 

Posao Hrvatska