CROBEX  1.844,03

CROBEX10  1.048,89

 

ADPL-R-A  132,00 (0,63%)

HT-R-A  153,81 (- 1,33%)

 

EUR  7,61

USD  5,63

CHF  6,27

 

Franjo Gregurić novi predsjednik NO-a IGH


Foto: Cropix

Na 17. sjednici Nadzornog odbora Instituta IGH za predsjednika Nadzornog odbora izabran je dr. Franjo Gregurić, stoji u priopćenju koje je IGH dostavio Zagrebačkoj burzi.


Gregurić je na tu poziciju imenovan umjesto Petra Đukana, koji je razriješen te dužnosti na vlastiti zahtjev, navodeći osobne razloge kao objašnjenje.

Franjo Gregurić poznat je u političkoj areni kao HDZ-ov igrač i bivši predsjednik Vlade. Obavljao je i funkciju generalnog direktora Ine.





 

Dionica Vrijednost Promjena Promet
ADPL-R-A132,00+0,63%1.708.658,74
HT-R-A153,81- 1,33%1.284.240,02
KORF-R-A224,95+1,56%797.604,17
PTKM-R-A41,30- 10,93%386.900,34
VLHO-R-A202,00- 1,10%366.259,07
DDJH-R-A47,70- 0,50%342.512,70
SNHO-R-A248,00- 2,55%336.995,32
KOTR-P-A1.300,10+0,01%292.522,50
HIMR-R-A433,97+4,82%291.451,60
ARNT-R-A375,00+4,30%186.088,14
ERNT-R-A1.502,89- 0,04%180.117,30
KRAS-R-A346,36+1,04%174.874,88
HUPZ-R-A1.636,10+0,99%137.854,78
Indeks Vrijednost Promjena
CROBEX1.844,03+0,38 %
CROBEX101.844,03+0,38 %
CROBIS0,000,00 %
Fond Vrijednost Valuta Promjena
KD Victoria18,7265kn+0,71%
FIMA Equity65,7761kn+0,35%
Allianz Portfolio134,2735kn+0,14%
ZB bond174,6706+0,11%
Erste Adriatic Bond107,7800+0,11%
Raiffeisen Bonds163,1000+0,09%
Raiffeisen Absolute117,5400+0,09%
Ilirika Azijski42,4973+0,09%
PBZ Bond fond117,1035+0,08%
Capital One192,9866kn+0,07%
HPB Obveznički145,5034+0,06%
NETA Emerging Bond68,0886kn+0,05%
Izvor: www.hrportfolio.hr
Valuta Apena Kupovni Srednji Prodajni
AUD0015,2655745,2814185,297262
CAD0015,2217335,2374455,253157
CZK0010,2762760,2771070,277938
DKK0011,0177081,0207701,023832
HUF1002,4514612,4588382,466215
JPY1005,5384215,5550865,571751
NOK0010,9034860,9062050,908924
SEK0010,8200670,8225350,825003
CHF0016,2479376,2667376,285537
GBP0019,5902249,6190819,647938
USD0015,6113165,6282015,645086
EUR0017,5887447,6115797,634414
PLN0011,8286131,8341151,839617

"Vjerodostojnost MOL-ovih poluinformacija nije dovoljna da bih se posebno osvrtao na njih "

Ministar Vrdoljak o vijesti da MOL prodaje svoj udio u Ini ruskom Gazpromu
(Komentiraj)

 
 
MobileTran
 
Izvorni jezik:

Ciljni jezik: