CROBEX10  1.069,11

CROBEX  1.879,09

 

KORF-R-A  244,63 (3,71%)

PODR-R-A  326,06 (0,38%)

 

EUR  7,61

USD  5,88

CHF  6,30

 

Franjo Gregurić novi predsjednik NO-a IGH


Foto: Cropix

Na 17. sjednici Nadzornog odbora Instituta IGH za predsjednika Nadzornog odbora izabran je dr. Franjo Gregurić, stoji u priopćenju koje je IGH dostavio Zagrebačkoj burzi.


Gregurić je na tu poziciju imenovan umjesto Petra Đukana, koji je razriješen te dužnosti na vlastiti zahtjev, navodeći osobne razloge kao objašnjenje.

Franjo Gregurić poznat je u političkoj areni kao HDZ-ov igrač i bivši predsjednik Vlade. Obavljao je i funkciju generalnog direktora Ine.





 

Dionica Vrijednost Promjena Promet
KORF-R-A244,63+3,71%3.041.643,10
PODR-R-A326,06+0,38%1.479.479,10
ADRS-P-A335,00+4,51%1.004.392,50
KODT-R-A1.200,00+0,58%964.880,00
LKPC-R-A550,00+2,35%686.687,10
ACI-R-A6.500,00+4,70%470.213,45
HT-R-A157,01+0,13%450.008,79
HIMR-R-A480,70+14,49%419.608,22
ATGR-R-A969,04- 1,55%331.310,13
VLHO-R-A229,48+5,86%304.241,04
MAIS-R-A172,00+9,76%292.097,70
HMST-R-A240,01- 3,40%240.544,82
THNK-R-A399,00- 1,66%207.294,22
Indeks Vrijednost Promjena
CROBIS0,000,00 %
CROBEX1.879,09+0,57 %
CROBEX101.879,09+0,57 %
Fond Vrijednost Valuta Promjena
A178,6300kn+1,31%
KD Energija10,3990kn+0,89%
Erste Adriatic80,4400+0,84%
Allianz Equity134,3828+0,83%
FIMA Equity68,9214kn+0,79%
Capital Two86,2291kn+0,75%
KD Nova Europa6,2552kn+0,66%
Platinum Global14,9598$+0,64%
PBZ Equity fond10,0721+0,64%
OTP uravnoteženi110,3693kn+0,64%
Raiffeisen New53,7400+0,62%
PBZ I-Stock7,5771+0,56%
Izvor: www.hrportfolio.hr
Valuta Apena Kupovni Srednji Prodajni
AUD0015,2793655,2952515,311137
CAD0015,2977935,3137345,329675
CZK0010,2754360,2762650,277094
DKK0011,0195041,0225721,025640
HUF1002,4161382,4234082,430678
JPY1005,4711905,4876535,504116
NOK0010,9154070,9181610,920915
SEK0010,8213650,8238370,826309
CHF0016,2782006,2970916,315982
GBP0019,4922939,5208569,549419
USD0015,8593955,8770265,894657
EUR0017,5890887,6119247,634760
PLN0011,8083471,8137881,819229

"Kod nas je znanje upravljanja nevjerojatno podcijenjena kategorija. Imamo krizu upravljanja u svim sektorima - od nevladinih udruga do javnih kompanija "

Emil Tedeschi, predsjednik Uprave Atlantic Grupe
(Komentiraj)

 
 
MobileTran
 
Izvorni jezik:

Ciljni jezik:





 

Posao Hrvatska