CROBEX10  1.049,09

CROBEX  1.833,08

 

RIVP-R-A  19,80 (- 4,21%)

LKPC-R-A  628,99 (8,45%)

 

EUR  7,66

USD  6,00

CHF  6,35

 

Najnovije

 

Izdvojeno

Tiskano izdanje

Business.hr
Broj 1696 | 30.09.2014.

 

Ostala tiskana izdanja

EU fondovi

 

B.IT

Dionica Vrijednost Promjena Promet
RIVP-R-A19,80- 4,21%3.253.578,92
LKPC-R-A628,99+8,45%1.305.365,69
JMNC-R-A88.500,00+3,39%885.000,00
ADRS-R-A371,00+0,27%646.249,69
HT-R-A157,30+0,15%534.579,16
ATPL-R-A351,00+2,13%494.680,71
ADPL-R-A121,00+0,29%306.490,16
ADRS-P-A326,06- 2,65%178.531,94
ARNT-R-A327,00- 3,82%174.958,52
PBZ-R-A538,50- 1,91%153.571,91
LEDO-R-A8.410,00+1,33%142.627,02
SNHO-R-A240,24- 0,73%138.010,05
KOEI-R-A733,00+0,41%132.615,80
Indeks Vrijednost Promjena
CROBEX1.833,08-0,11 %
CROBEX101.833,08-0,11 %
Fond Vrijednost Valuta Promjena
KD Victoria19,7011kn+1,92%
ZB trend174,8838$+1,51%
Capital Two86,2838kn+1,02%
Platinum Global14,2379$+0,79%
Ilirika Azijski42,3880+0,75%
Allianz Equity135,6264+0,71%
ICF Balanced115,3373kn+0,46%
PBZ Equity fond10,1986+0,42%
Allianz Portfolio143,3695kn+0,42%
Raiffeisen World124,2400+0,40%
NETA New Europe76,7633kn+0,40%
HI-growth9,4325+0,39%
Izvor: www.hrportfolio.hr
Valuta Apena Kupovni Srednji Prodajni
AUD0015,2464495,2622365,278023
CAD0015,3099195,3258975,341875
CZK0010,2772650,2780990,278933
DKK0011,0256451,0287311,031817
HUF1002,4950202,5025282,510036
JPY1005,5815665,5983615,615156
NOK0010,9095220,9122590,914996
SEK0010,8302810,8327790,835277
CHF0016,3311416,3501926,369243
GBP0019,6466549,6756819,704708
USD0015,9810925,9990896,017086
EUR0017,6372567,6602377,683218
PLN0011,8097331,8151791,820625

"Kod nas je znanje upravljanja nevjerojatno podcijenjena kategorija. Imamo krizu upravljanja u svim sektorima - od nevladinih udruga do javnih kompanija "

Emil Tedeschi, predsjednik Uprave Atlantic Grupe
(Komentiraj)
 
 
MobileTran
 
Izvorni jezik:

Ciljni jezik:





 

Posao Hrvatska