CROBEX  1.740,77

CROBEX10  983,02

 

PODR-R-A  291,00 (0,33%)

HT-R-A  164,80 (0,43%)

 

EUR  7,61

USD  5,52

CHF  6,26

 

Najnovije

 

Izdvojeno

Tiskano izdanje

Business.hr
Broj 1607 | 15.04.2014.

 

Ostala tiskana izdanja

EU fondovi

 

B.IT

Dionica Vrijednost Promjena Promet
PODR-R-A291,00+0,33%1.142.219,57
HT-R-A164,80+0,43%1.077.248,10
ADRS-P-A262,51+0,31%749.807,23
LEDO-R-A8.650,00+0,23%683.350,00
ERNT-R-A1.615,10- 0,18%634.434,55
DDJH-R-A44,50- 0,89%610.061,70
KOEI-R-A660,20+0,79%561.804,00
ATGR-R-A770,00+0,78%414.524,82
KORF-R-A168,13+0,08%223.909,98
ADRS-R-A275,000,00%198.550,00
JDPL-R-A153,00+2,00%195.335,14
JMNC-R-A65.000,000,00%195.000,00
JNAF-R-A2.465,00- 1,40%177.313,53
Indeks Vrijednost Promjena
CROBEX1.740,77+0,36 %
CROBEX10983,02+0,63 %
CROBIS101,85+0,06 %
Fond Vrijednost Valuta Promjena
Platinum Blue Chip91,9753+0,64%
KD Energija9,4458kn+0,60%
Platinum Global13,7968$+0,56%
Ilirika Azijski40,5310+0,42%
Raiffeisen World121,1300+0,41%
ZB euroaktiv126,9697+0,32%
KD Prvi izbor11,7130kn+0,24%
Raiffeisen Absolute110,9700+0,23%
HI-growth8,8083+0,23%
Erste Adriatic73,2000+0,22%
VB SMART95,2173+0,19%
Raiffeisen Absolute99,6300+0,17%
Izvor: www.hrportfolio.hr
Valuta Apena Kupovni Srednji Prodajni
AUD0015,1667985,1823455,197892
CAD0015,0039945,0190515,034108
CZK0010,2765310,2773630,278195
DKK0011,0167771,0198371,022897
HUF1002,4690392,4764682,483897
JPY1005,4032735,4195325,435791
NOK0010,9221510,9249260,927701
SEK0010,8361670,8386830,841199
CHF0016,2426486,2614326,280216
GBP0019,1979399,2256169,253293
USD0015,4991745,5157215,532268
EUR0017,5910597,6139017,636743
PLN0011,8136571,8191141,824571

"Mi se nalazimo u procesu kojeg bi mogli nazvati spašavanje vojnika Ryana, a vojnik Ryan je državni proračun "

Siniša Hajdaš Dončić, ministar pomorstva, prometa i infrastrukture
(Komentiraj)
 
 
MobileTran
 
Izvorni jezik:

Ciljni jezik: