HNS SDP-u: Računajte na nas
Ostojić: Josipović više napravio u dva mjeseca za Hrvatsku nego neki u 20 godina
Autor: Business.hr/ Hina | 14.19, 18.04.2010.
![]() ranko ostojić (foto: Damjan Tadić / CROPIX) |
U Dubrovniku je danas održana Konvencija SDP-a Dubrovačko-neretvanske županije, u čijem radu su, uz 121 izaslanika sudjelovali i predsjednik SDP-a Zoran Milanović te član Predsjedništva SDP-a Ranko Ostojić.
Obraćajući se okupljenima, kritizirao je rad Vlade premijerke Kosor i njenu gospodarsku politiku. Kazao je kako aktualna vlada nema odgovore na sva pitanja, ali da SDP neće primjenjivati pritisak i silu jer ta stranka ima ozbiljna pravila igre. Ocijenio je kako je vrlo važno što je SDP u Dubrovniku u koaliciji s HNS-om na vlasti, te naglasio kako na HNS računa i sutra nakon pobjede u državnoj koaliciji.
Pohvalio je rad aktualnoga predsjednika Ive Josipovića i njegove posljednje poteze i posjet Bosni i Hercegovini.
Član Predsjedništva SDP-a i saborski zastupnik Ranko Ostojić kazao je kako je predsjednik Ivo Josipović više napravio u dva mjeseca za Hrvatsku nego neki u 20 godina, te kako će SDP sa svojim partnerima nakon idućih izbora preuzeti odgovornost za Hrvatsku.
Sudionicima Konvencije obratio se i dubrovački gradonačelnik Andro Vlahušić, te kazao kako SDP i u buduće može računati na suradnju s HNS-om.
Vezani članci |
Anketa |















Komentari (3) Prijava
Dok si oni polako dobacuju ovo ili ono.. prepucavaju se o ovome ili onome..Narod, navija. Za ili protiv, ali to je i dalje navijanje. Iako to ne vide jer im novac nije prešao preko ruku, ali čak su i "ulaznicu" platili.
A kaj je to on napravil???Izblamiral se u BiH...Izblamiral se pred EU, s neodlaskom na pogreb Poljskome predsjedniku, koji mu je bio na inauguraciji...Za poslio kao savjetnicu onu Mojzeš-Vrabec koja je uništila Radio 101, pa sad bježi od odgovornosti...Da ne idem dalje...
muška strana kosora je ista kao ženska strana.danas jedno, sutra drugo. još đurđa posavjetuje.vlast je slat, moj kosore, kosore........sve će otić u gore