Arena Zagreb ima nekoliko potencijalnih kupaca
Autor: Nikolina Rivosechi | 10.29, 14.12.2009.
![]() |
Ingra je objavila da je u petak istekao rok za predaju ponuda za Arenu Zagreb, te kako je "započet postupak pregovora s nekoliko potencijalnih partnera".
Ingra je u obavijesti dostavljenoj Zagrebačkoj burzi navela kako je rok za podnošenje ponuda za kupnju 100 posot udjela u Laništu d.o.o., koje je vlasnik Arene Zagreb, istekao 11. prosinca u 15:00 sati.
"U vrijeme trajanja roka za prikupljanje ponuda započet je postupak pregovora s nekoliko potencijalnih partnera zainteresiranih za kupnju udjela", poručili su iz zagrebačke građevinske tvrtke.
U Ingri kažu da se, zbog složenosti ugovora i procedure koja zahtjeva duži rok, pregovori sa potencijalnim partnerima nastavljaju i nakon roka za podnošenje ponuda te kako će dioničari i javnost o detaljima procesa prodaje biti obaviješteni kada pregovori uđu u posljednju fazu.
Vezani članci |












Komentari (2) Prijava
Ma to je sve prazna prića. Veće budale od Bandića nema na svijetu. Pa tko bi financirao takvo čudo koje se ne može napuniti ni pola dana od onoga što je prag rentabilnosti. Dok je Bandić dijelio naše novce (za kojima ćemo itekako plakati), nitko osim nas nekolicine nije to javno govorio. Ali sada će se pokazati da je ta dvorana jednako tako prenapuhana kao i bojanje tunela.
daj primorac odi na pregled.pogorsalo ti se stanje. vidosević nije moj favorit ali pretjerao si prema svim kandidatima.oko tebe sve je laž: od oca milicajca, clanstva u skj, turbovjernika, doktorata koji to nije, znanstvene karijere za koju ne zna nitko, nepoznatog izvora finaciranja kampanje, izraelske potpore u kampanji o kojoj ne govoriš do mlaćenja žene.u svakoj normalnoj, pimenoj zemlji imao bi glasove samo od uže familjije.k a m e l e o n !!!!