Glavnina dobiti ide dioničarima
Lavčević isplaćuje dividendu od 15 kuna
Autor: Nikolina Rivosechi | 10.09, 28.06.2010.
![]() Snimio Saša Ćetković |
Nadzorni odbor splitske građevinske tvrtke Lavčević, održan u četvrtak 24. lipnja, Glavnoj skupštini te tvrtke predlaže da se gotovo sedam milijuna kuna iz prošlogodišnje dobiti upotrijebi za dividendu.
Skupštini Lavčevića predloženo je da se prošlogodišnja dobit od 7.686.511,61 kune raspodijeli na način da se 384.325,58 kuna stavi u zakonske, a 338.586,03 kune u ostale rezerve.
Nadzorni odbor želi da se ostatak dobiti, koji iznosi 6.963.600 kuna isplati dioničarima na ime dividende u iznosu od 15 kuna po dionici.
Zagrebačka je burza dionicu Lavčevića zbog prijedloga isplate dividende uvrstila u Segment promatranja.
Nadzorni odbor Lavčevića Skupštini je predložio i da prihvati nekonsolidirana i konsolidirana financijska izvješća za 2009. godinu.
Vezani članci |












Komentari (0) Prijava