CROBEX  1.851,73

CROBEX10  1.059,78

 

ADRS-R-A  375,00 (1,08%)

RIVP-R-A  19,75 (- 0,25%)

 

EUR  7,66

USD  6,03

CHF  6,35

 

U Karlovcu otvoren 'Trend wellness & fitness centar'


Foto: www.trend.com.hr

"Trend welnes & fitness centar" s bazenom i centrom za uljepšavanje otvoren je danas u Karlovcu, a kako kaže vlasnik Marko Vuković s tim je ulaganjem zaokružena ukupna investicija Multimedijskog centra Trend od 4,5 milijuna eura. 


U istom kompleksu temeljito rekonstruirane zgrade bivše tvornice ŽE-ČE nalaze se oko godinu dana dva najmodernijom tehnikom opremljena televizijska studija "TV 4 rijeke" i dva studija "Trend radija" sa 25 zaposlenih, a sada je završen i "Trend welnes & fitness centar" sa 18 zaposlenika s tim da se očekuje znatnije povećanje njihova broja.

Jedan od prvih korisnika "Trend welness i fitness centra" je legendarni nogometni trener Miroslav Ćiro Blažević koji kaže kako je Karlovac dobio objekt kakvog drugdje u Hrvatskoj još nema.

Davorin Katić, direktor tvrtke "DS Print" koja se bavi izgradnjom bazena i pratećih postrojenja, navodi da ovaj bazen dimenzije 17,6 sa 7 metara, ima vrhunsku filtraciju vode s automatskim dogrijavanjem na željenu temperaturu, a grijanje vode je solarno uz dogrijavanje plinom.

U bazenu, prvom javnom u Karlovcu, nalazi se ukupno dvadeset različitih masažnih efekata. Na katu iznad su teretana i beauty centar, tu su uz kardio sprave i kružna staza dužine 65 metara i drugi sadržaji.

Vlasnik centra Marko Vuković suvlasnik je, konstruktor i inovator tvrtke HS - Produkt za proizvodnju oružja. 




 

Dionica Vrijednost Promjena Promet
ADRS-R-A375,00+1,08%922.349,90
RIVP-R-A19,75- 0,25%583.405,60
HT-R-A158,50+0,76%498.042,89
PODR-R-A314,00+1,29%376.768,86
ADRS-P-A330,00+1,21%285.884,04
ATPL-R-A362,98+3,41%254.593,53
KSST-R-A420,00+51,75%185.493,02
KOTR-P-A1.300,10+0,01%175.513,50
CROS-R-A7.401,000,00%118.416,00
INA-R-A3.940,00+2,34%109.420,00
HIMR-R-A520,00- 0,95%96.242,60
PTKM-R-A28,50- 0,70%77.359,63
KRAS-R-A360,00+1,95%74.157,00
Indeks Vrijednost Promjena
CROBEX1.851,73+1,02 %
CROBEX101.059,78+1,02 %
CROBIS105,12-0,09 %
Fond Vrijednost Valuta Promjena
KD Energija9,5187kn+2,67%
Platinum Global14,6041$+2,57%
Ilirika JIE125,5975+1,76%
NETA US Algorithm161,8143kn+1,71%
ZB euroaktiv122,2555+1,61%
KD Prvi izbor12,6849kn+1,55%
KD Nova Europa5,9409kn+1,39%
Raiffeisen World125,9100+1,34%
NETA Global101,1344kn+1,04%
HI-growth9,5310+1,04%
A180,4900kn+1,03%
Platinum Blue Chip89,5377+1,02%
Izvor: www.hrportfolio.hr
Valuta Apena Kupovni Srednji Prodajni
AUD0015,2876805,3035915,319502
CAD0015,3551955,3713095,387423
CZK0010,2762290,2770600,277891
DKK0011,0250161,0281001,031184
HUF1002,4925052,5000052,507505
JPY1005,6259545,6428835,659812
NOK0010,9103950,9131340,915873
SEK0010,8276550,8301450,832635
CHF0016,3299576,3490046,368051
GBP0019,6477459,6767759,705805
USD0016,0156796,0337806,051881
EUR0017,6332957,6562647,679233
PLN0011,8071671,8126051,818043