CROBEX  1.815,30

CROBEX10  1.032,70

 

BLJE-R-A  42,63 (13,35%)

HT-R-A  149,70 (0,64%)

 

EUR  7,64

USD  5,70

CHF  6,28

 

U Karlovcu otvoren 'Trend wellness & fitness centar'


Foto: www.trend.com.hr

"Trend welnes & fitness centar" s bazenom i centrom za uljepšavanje otvoren je danas u Karlovcu, a kako kaže vlasnik Marko Vuković s tim je ulaganjem zaokružena ukupna investicija Multimedijskog centra Trend od 4,5 milijuna eura. 


U istom kompleksu temeljito rekonstruirane zgrade bivše tvornice ŽE-ČE nalaze se oko godinu dana dva najmodernijom tehnikom opremljena televizijska studija "TV 4 rijeke" i dva studija "Trend radija" sa 25 zaposlenih, a sada je završen i "Trend welnes & fitness centar" sa 18 zaposlenika s tim da se očekuje znatnije povećanje njihova broja.

Jedan od prvih korisnika "Trend welness i fitness centra" je legendarni nogometni trener Miroslav Ćiro Blažević koji kaže kako je Karlovac dobio objekt kakvog drugdje u Hrvatskoj još nema.

Davorin Katić, direktor tvrtke "DS Print" koja se bavi izgradnjom bazena i pratećih postrojenja, navodi da ovaj bazen dimenzije 17,6 sa 7 metara, ima vrhunsku filtraciju vode s automatskim dogrijavanjem na željenu temperaturu, a grijanje vode je solarno uz dogrijavanje plinom.

U bazenu, prvom javnom u Karlovcu, nalazi se ukupno dvadeset različitih masažnih efekata. Na katu iznad su teretana i beauty centar, tu su uz kardio sprave i kružna staza dužine 65 metara i drugi sadržaji.

Vlasnik centra Marko Vuković suvlasnik je, konstruktor i inovator tvrtke HS - Produkt za proizvodnju oružja. 




 

Dionica Vrijednost Promjena Promet
BLJE-R-A42,63+13,35%1.754.841,61
HT-R-A149,70+0,64%1.582.071,46
ADRS-R-A324,00+4,52%1.352.787,80
HIMR-R-A575,27+12,58%985.786,95
HUPZ-R-A1.655,00+0,30%845.430,11
SNHO-R-A250,01+3,08%826.908,30
KORF-R-A211,22- 0,27%762.883,18
ADRS-P-A293,01+3,17%668.794,30
HMST-R-A349,95+12,16%341.323,54
THNK-R-A439,00- 0,90%269.744,78
LRH-R-A3.490,89+12,61%244.020,84
TISK-R-A190,00+1,06%227.783,30
ATPL-R-A334,00+0,30%209.705,96
Indeks Vrijednost Promjena
CROBEX1.815,30+0,48 %
CROBEX101.032,70+0,56 %
CROBIS104,28-0,22 %
Fond Vrijednost Valuta Promjena
KD Victoria18,9715kn+0,78%
Raiffeisen New51,7800+0,68%
Ilirika Azijski44,4139+0,66%
ICF Balanced112,4657kn+0,61%
ZB aktiv106,7598kn+0,42%
Platinum Global14,7353$+0,37%
Raiffeisen World133,4900+0,35%
NETA US Algorithm159,6080kn+0,35%
ZB trend143,4736+0,32%
KD Nova Europa6,0962kn+0,28%
ZB global146,7298+0,21%
ZB BRIC+94,1492+0,15%
Izvor: www.hrportfolio.hr
Valuta Apena Kupovni Srednji Prodajni
AUD0015,2869255,3028345,318743
CAD0015,2148595,2305515,246243
CZK0010,2765510,2773830,278215
DKK0011,0210801,0241521,027224
HUF1002,4408232,4481682,455513
JPY1005,5316235,5482685,564913
NOK0010,9059740,9087000,911426
SEK0010,8254100,8278940,830378
CHF0016,2567166,2755436,294370
GBP0019,6016819,6305739,659465
USD0015,6874145,7045285,721642
EUR0017,6131737,6360817,658989
PLN0011,8307051,8362141,841723