CROBEX  1.912,97

CROBEX10  1.093,14

 

KORF-R-A  257,52 (3,84%)

LRH-R-A  3.760,00 (0,80%)

 

EUR  7,62

USD  5,93

CHF  6,32

 

U Karlovcu otvoren 'Trend wellness & fitness centar'


Foto: www.trend.com.hr

"Trend welnes & fitness centar" s bazenom i centrom za uljepšavanje otvoren je danas u Karlovcu, a kako kaže vlasnik Marko Vuković s tim je ulaganjem zaokružena ukupna investicija Multimedijskog centra Trend od 4,5 milijuna eura. 


U istom kompleksu temeljito rekonstruirane zgrade bivše tvornice ŽE-ČE nalaze se oko godinu dana dva najmodernijom tehnikom opremljena televizijska studija "TV 4 rijeke" i dva studija "Trend radija" sa 25 zaposlenih, a sada je završen i "Trend welnes & fitness centar" sa 18 zaposlenika s tim da se očekuje znatnije povećanje njihova broja.

Jedan od prvih korisnika "Trend welness i fitness centra" je legendarni nogometni trener Miroslav Ćiro Blažević koji kaže kako je Karlovac dobio objekt kakvog drugdje u Hrvatskoj još nema.

Davorin Katić, direktor tvrtke "DS Print" koja se bavi izgradnjom bazena i pratećih postrojenja, navodi da ovaj bazen dimenzije 17,6 sa 7 metara, ima vrhunsku filtraciju vode s automatskim dogrijavanjem na željenu temperaturu, a grijanje vode je solarno uz dogrijavanje plinom.

U bazenu, prvom javnom u Karlovcu, nalazi se ukupno dvadeset različitih masažnih efekata. Na katu iznad su teretana i beauty centar, tu su uz kardio sprave i kružna staza dužine 65 metara i drugi sadržaji.

Vlasnik centra Marko Vuković suvlasnik je, konstruktor i inovator tvrtke HS - Produkt za proizvodnju oružja. 




 

Dionica Vrijednost Promjena Promet
KORF-R-A257,52+3,84%2.670.871,89
LRH-R-A3.760,00+0,80%2.140.864,73
SNHO-R-A263,36+4,09%2.118.348,08
HT-R-A163,00+1,80%1.646.429,33
ADRS-P-A355,000,00%1.617.232,21
ZABA-R-A38,17+2,83%1.596.492,82
PODR-R-A336,10+1,84%1.287.613,80
HIMR-R-A540,00+14,89%1.049.366,53
HMST-R-A280,00+3,70%839.096,45
THNK-R-A400,000,00%746.399,90
CKML-R-A4.000,00+6,67%554.597,90
ERNT-R-A1.390,01- 1,07%351.546,53
ARNT-R-A354,50+1,26%321.051,69
Indeks Vrijednost Promjena
CROBEX1.912,97+0,16 %
CROBEX101.093,14+0,11 %
CROBIS104,81-0,05 %
Fond Vrijednost Valuta Promjena
Izvor: www.hrportfolio.hr
Valuta Apena Kupovni Srednji Prodajni
AUD0015,2489715,2647655,280559
CAD0015,3850955,4012995,417503
CZK0010,2760410,2768720,277703
DKK0011,0210511,0241231,027195
HUF1002,4362042,4435352,450866
JPY1005,4235245,4398445,456164
NOK0010,9323990,9352050,938011
SEK0010,8285530,8310460,833539
CHF0016,2981566,3171076,336058
GBP0019,6556799,6847339,713787
USD0015,9120845,9298745,947664
EUR0017,5999847,6228537,645722
PLN0011,8170051,8224721,827939