CROBEX  1.851,73

CROBEX10  1.059,78

 

ADRS-R-A  375,00 (1,08%)

RIVP-R-A  19,75 (- 0,25%)

 

EUR  7,66

USD  6,03

CHF  6,35

 

Zg Holding na lageru ima još 608 stanova u Novom Jelokovcu, 508 prodano



U naselju Novi Jelkovec od ukupno 2.713 stanova prodano je ili iznajmljeno Gradu Zagrebu njih 2106, dok je 607 stanova ostalo neprodano, izvijestio je danas Zagrebački holding.


Gradu Zagrebu prodano je 149 stanova, jednako toliko Agenciji za pravni promet i posredovanje nekretninama (APN), a na tržištu je prodano 508 stanova.

U najmu Grada Zagreba je 1.300 stanova, a neprodanih je ostalo 607 stanova, prema izvještaju Stanogradnje, podružnice Zagrebačkog holdinga, o stanju na dan 20. veljače.

Zagrebački holding navodi kako će i dalje sustavno raditi na prodaji stanova u Novom Jelkovcu, a neprodane stanove ponudit će i Gradu Zagrebu za davanje u najam ili za socijalnu listu. Holding je i u pregovorima s Ministarstvom branitelja oko otkupa stanova na koje ima pravo oko 1.560 branitelja u Zagrebu.




 

Dionica Vrijednost Promjena Promet
ADRS-R-A375,00+1,08%922.349,90
RIVP-R-A19,75- 0,25%583.405,60
HT-R-A158,50+0,76%498.042,89
PODR-R-A314,00+1,29%376.768,86
ADRS-P-A330,00+1,21%285.884,04
ATPL-R-A362,98+3,41%254.593,53
KSST-R-A420,00+51,75%185.493,02
KOTR-P-A1.300,10+0,01%175.513,50
CROS-R-A7.401,000,00%118.416,00
INA-R-A3.940,00+2,34%109.420,00
HIMR-R-A520,00- 0,95%96.242,60
PTKM-R-A28,50- 0,70%77.359,63
KRAS-R-A360,00+1,95%74.157,00
Indeks Vrijednost Promjena
CROBEX1.851,73+1,02 %
CROBEX101.059,78+1,02 %
CROBIS105,12-0,09 %
Fond Vrijednost Valuta Promjena
KD Energija9,5187kn+2,67%
Platinum Global14,6041$+2,57%
Ilirika JIE125,5975+1,76%
NETA US Algorithm161,8143kn+1,71%
ZB euroaktiv122,2555+1,61%
KD Prvi izbor12,6849kn+1,55%
KD Nova Europa5,9409kn+1,39%
Raiffeisen World125,9100+1,34%
NETA Global101,1344kn+1,04%
HI-growth9,5310+1,04%
A180,4900kn+1,03%
Platinum Blue Chip89,5377+1,02%
Izvor: www.hrportfolio.hr
Valuta Apena Kupovni Srednji Prodajni
AUD0015,2876805,3035915,319502
CAD0015,3551955,3713095,387423
CZK0010,2762290,2770600,277891
DKK0011,0250161,0281001,031184
HUF1002,4925052,5000052,507505
JPY1005,6259545,6428835,659812
NOK0010,9103950,9131340,915873
SEK0010,8276550,8301450,832635
CHF0016,3299576,3490046,368051
GBP0019,6477459,6767759,705805
USD0016,0156796,0337806,051881
EUR0017,6332957,6562647,679233
PLN0011,8071671,8126051,818043