CROBEX  1.736,90

CROBEX10  1.006,89

 

RIVP-R-A  20,36 (2,31%)

HT-R-A  153,00 (- 0,65%)

 

EUR  7,66

USD  6,15

CHF  6,38

 

Zg Holding na lageru ima još 608 stanova u Novom Jelokovcu, 508 prodano



U naselju Novi Jelkovec od ukupno 2.713 stanova prodano je ili iznajmljeno Gradu Zagrebu njih 2106, dok je 607 stanova ostalo neprodano, izvijestio je danas Zagrebački holding.


Gradu Zagrebu prodano je 149 stanova, jednako toliko Agenciji za pravni promet i posredovanje nekretninama (APN), a na tržištu je prodano 508 stanova.

U najmu Grada Zagreba je 1.300 stanova, a neprodanih je ostalo 607 stanova, prema izvještaju Stanogradnje, podružnice Zagrebačkog holdinga, o stanju na dan 20. veljače.

Zagrebački holding navodi kako će i dalje sustavno raditi na prodaji stanova u Novom Jelkovcu, a neprodane stanove ponudit će i Gradu Zagrebu za davanje u najam ili za socijalnu listu. Holding je i u pregovorima s Ministarstvom branitelja oko otkupa stanova na koje ima pravo oko 1.560 branitelja u Zagrebu.




 

Dionica Vrijednost Promjena Promet
RIVP-R-A20,36+2,31%1.356.158,02
HT-R-A153,00- 0,65%974.607,49
ADPL-R-A92,75- 5,36%825.258,72
ERNT-R-A1.300,00- 3,06%611.171,73
DDJH-R-A24,33+11,91%497.141,25
KRAS-R-A369,00+1,62%475.852,60
PODR-R-A283,48+1,42%426.431,50
ADRS-P-A330,000,00%331.127,60
ATPL-R-A319,00+1,59%169.762,37
ADRS-R-A370,000,00%159.461,00
BLJE-R-A34,70- 0,86%148.743,62
ATGR-R-A934,00+0,97%132.685,38
KOEI-R-A682,500,00%92.299,91
Indeks Vrijednost Promjena
CROBEX1.736,90-0,05 %
CROBEX101.006,89+0,03 %
CROBIS104,37-0,17 %
Fond Vrijednost Valuta Promjena
ZB euroaktiv124,1753+1,45%
Platinum Blue Chip92,0902+1,27%
KD Energija8,2864kn+1,18%
NETA Global99,6832kn+0,58%
PBZ Global fond13,2188+0,45%
KD Balanced8,5437kn+0,31%
KD Prvi izbor13,0280kn+0,19%
HI-growth9,7014+0,14%
Smart Equity100,4301+0,09%
PBZ Conservative 1099,7779+0,05%
HI-balanced11,5874+0,01%
ZB plus174,1560kn0,00%
Izvor: www.hrportfolio.hr
Valuta Apena Kupovni Srednji Prodajni
AUD0015,0170775,0321745,047271
CAD0015,2628335,2786695,294505
CZK0010,2767750,2776080,278441
DKK0011,0266651,0297541,032843
HUF1002,4387842,4461222,453460
JPY1005,2364975,2522545,268011
NOK0010,8190900,8215550,824020
SEK0010,8027870,8052030,807619
CHF0016,3615946,3807366,399878
GBP0019,6379039,6669049,695905
USD0016,1357446,1542076,172670
EUR0017,6390027,6619887,684974
PLN0011,8088611,8143041,819747