CROBEX10  1.045,34

CROBEX  1.852,83

 

HUPZ-R-A  1.795,00 (0,79%)

HT-R-A  152,00 (- 0,13%)

 

EUR  7,62

USD  5,80

CHF  6,31

 

Zg Holding na lageru ima još 608 stanova u Novom Jelokovcu, 508 prodano



U naselju Novi Jelkovec od ukupno 2.713 stanova prodano je ili iznajmljeno Gradu Zagrebu njih 2106, dok je 607 stanova ostalo neprodano, izvijestio je danas Zagrebački holding.


Gradu Zagrebu prodano je 149 stanova, jednako toliko Agenciji za pravni promet i posredovanje nekretninama (APN), a na tržištu je prodano 508 stanova.

U najmu Grada Zagreba je 1.300 stanova, a neprodanih je ostalo 607 stanova, prema izvještaju Stanogradnje, podružnice Zagrebačkog holdinga, o stanju na dan 20. veljače.

Zagrebački holding navodi kako će i dalje sustavno raditi na prodaji stanova u Novom Jelkovcu, a neprodane stanove ponudit će i Gradu Zagrebu za davanje u najam ili za socijalnu listu. Holding je i u pregovorima s Ministarstvom branitelja oko otkupa stanova na koje ima pravo oko 1.560 branitelja u Zagrebu.




 

Dionica Vrijednost Promjena Promet
HUPZ-R-A1.795,00+0,79%2.922.260,00
HT-R-A152,00- 0,13%714.767,40
ADPL-R-A126,00+0,56%654.918,45
LEDO-R-A8.750,00+0,11%633.200,00
ADRS-P-A300,00+0,65%632.256,38
SAPN-R-A215,96+2,84%453.352,07
ATGR-R-A991,00+1,85%409.999,66
BLJE-R-A44,56+2,04%257.977,88
KORF-R-A214,60- 0,19%255.447,81
ADRS-R-A339,50+2,88%238.707,72
ARNT-R-A368,94+1,35%180.288,41
JNAF-R-A3.170,00+0,63%173.272,00
JMNC-R-A81.000,00+2,53%161.000,00
Indeks Vrijednost Promjena
CROBIS0,000,00 %
CROBEX1.852,83+0,32 %
CROBEX101.852,83+0,32 %
Fond Vrijednost Valuta Promjena
NETA Frontier550,4159kn+0,87%
OTP uravnoteženi108,0148kn+0,54%
PBZ I-Stock7,6424+0,36%
ZB euroaktiv129,8578+0,30%
Ilirika JIE132,8608+0,28%
KD Prvi izbor12,9346kn+0,20%
ZB BRIC+98,2022+0,17%
KD Energija10,4874kn+0,17%
Platinum Blue Chip94,4480+0,16%
NETA Global101,7451kn+0,16%
VB CROBEX10100,6449kn+0,12%
NETA US Algorithm164,1559kn+0,12%
Izvor: www.hrportfolio.hr
Valuta Apena Kupovni Srednji Prodajni
AUD0015,4026245,4188815,435138
CAD0015,3223735,3383885,354403
CZK0010,2739600,2747840,275608
DKK0011,0196091,0226771,025745
HUF1002,4125302,4197892,427048
JPY1005,5470215,5637125,580403
NOK0010,9352490,9380630,940877
SEK0010,8257510,8282360,830721
CHF0016,2959726,3149176,333862
GBP0019,6128719,6417969,670721
USD0015,7822105,7996095,817008
EUR0017,5960907,6189477,641804
PLN0011,8042971,8097261,815155