CROBEX  1.835,33

CROBEX10  1.051,54

 

RIVP-R-A  19,55 (- 5,37%)

LKPC-R-A  581,00 (1,64%)

 

EUR  7,66

USD  6,00

CHF  6,35

 

VIDEO: Kosorica izbacila Primorca iz HDZ-a



Predsjednica Vlade Jadranka Kosor danas je objavila odluku HDZ-a da je bivši ministar znanosti i obrazovanja Dragan Primorac izbačen iz stranke zbog kandidature za predsjednika Republike.


Statut stranke se mora poštivati, naglasila je premijerka, a kandidat HDZ-a na ovim predsjedničkim izborima je Andrija Hebrang te je u skladu s time Primorac izbrisan s liste članova HDZ-a.





 

Dionica Vrijednost Promjena Promet
RIVP-R-A19,52- 5,52%2.706.383,96
LKPC-R-A581,00+1,64%626.990,79
HT-R-A157,10- 0,08%368.113,92
ADPL-R-A121,00- 0,99%276.641,11
ADRS-R-A369,00+3,51%229.054,30
ATPL-R-A352,00+3,22%197.881,80
ADRS-P-A335,00+0,49%162.138,13
ARNT-R-A338,00+1,21%141.908,81
HUPZ-R-A1.720,00+1,18%102.360,00
PBZ-R-A540,00+2,31%98.834,75
KOEI-R-A720,18- 0,55%95.936,44
KOTR-P-A1.299,990,00%84.499,35
HIMR-R-A526,00+0,92%74.781,46
Indeks Vrijednost Promjena
CROBEX1.835,33+0,01 %
CROBEX101.835,33+0,01 %
Fond Vrijednost Valuta Promjena
KD Victoria19,7011kn+1,92%
ZB trend174,8838$+1,51%
Platinum Global14,2379$+0,79%
Ilirika Azijski42,3880+0,75%
Allianz Equity135,6264+0,71%
ICF Balanced115,3373kn+0,46%
PBZ Equity fond10,1986+0,42%
Allianz Portfolio143,3695kn+0,42%
Raiffeisen World124,2400+0,40%
NETA New Europe76,7633kn+0,40%
HI-growth9,4325+0,39%
FIMA Equity72,4423kn+0,37%
Izvor: www.hrportfolio.hr
Valuta Apena Kupovni Srednji Prodajni
AUD0015,2464495,2622365,278023
CAD0015,3099195,3258975,341875
CZK0010,2772650,2780990,278933
DKK0011,0256451,0287311,031817
HUF1002,4950202,5025282,510036
JPY1005,5815665,5983615,615156
NOK0010,9095220,9122590,914996
SEK0010,8302810,8327790,835277
CHF0016,3311416,3501926,369243
GBP0019,6466549,6756819,704708
USD0015,9810925,9990896,017086
EUR0017,6372567,6602377,683218
PLN0011,8097331,8151791,820625

"Kod nas je znanje upravljanja nevjerojatno podcijenjena kategorija. Imamo krizu upravljanja u svim sektorima - od nevladinih udruga do javnih kompanija "

Emil Tedeschi, predsjednik Uprave Atlantic Grupe
(Komentiraj)

 
 
MobileTran
 
Izvorni jezik:

Ciljni jezik:





 

Posao Hrvatska